TypeError: null is not an object (evaluating 'document.getElementById(e.containerid).textContent') https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:35 :0 in forEach https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:35 https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:32 in i https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:32 in e İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Kampüs Kart


Kampüs Kart Nedir?
Kampüs Kart, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa öğrencileri ve akademik/idari personeli tarafından yerleşke içi geçiş sistemlerinde ve üniversite dahilinde sunulan hizmetlerde kullanılan Üniversite kimlik kartıdır.

Kampüs kartımı nereden alabilirim?
01.11.2019 Cuma tarihine kadar kampüs içlerindeki dağıtım noktalarından kimlik fotokopileri ve kimliğin aslını ibraz ederek alabilirsiniz.

Kartımı 01.11.2019 Cuma gününe kadar almazsam?
Kartınızı aşağıda belirtilen linkteki PTT şube ve müdürlüklerinden alabilirsiniz.

Dağıtım noktasına gittim fakat kartım yok
Kartınızın basımı tamamlanmamış ya da nadiren de olsa farklı bir dağıtım noktasına gönderilmiş olabilir. Bu durumda bizden yardım alabilirsiniz.

Tüm kartların basımı tamamlandı mı ?
Hayır, henüz tamamlanmadı. Kurumumuz ile PTT arasında web servis hizmeti tamamlandığında eksik olan kart basımı tamamlanacaktır

Basımı tamamlanmayan kartların durumu?
Kasım ayı içerisinde kartların tümünün basımının tamamlanması beklenmektedir.


Hazırlık sınıfı öğrencisiyim fakat öğrenim göreceğim bölüm hazırlık okulundan farklı bir yerleşkede. Kartımı hangi yerleşkeden almalıyım ?

Bölümünüzün bulunduğu yerleşkeden kartınızı almalısınız.


Koda göre basımı tamamlanan kartların alınacağı Ptt şubeleri için tıklayınız.


Daha fazla bilgi için  iuc.ekart@istanbul.edu.tr adresleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kartımı 01.11.2019 Cuma gününe kadar almazsam?
Kartınızı aşağıda belirtilen linkteki PTT şube ve müdürlüklerinden alabilirsiniz. Koda göre basımı tamamlanan kartların alınacağı ptt şubeleri için tıklayınız.