TypeError: null is not an object (evaluating 'container.textContent') https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:3064 :0 in forEach https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:3061 https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:1 in o https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:1 in r 29.01.2019 Tarihi İtibariyle Basımı Tamamlanan Kampüs Kart Listeleri ve Kartların Teslim Alınacağı PTT Şubeleri

29.01.2019 Tarihi İtibariyle Basımı Tamamlanan Kampüs Kart Listeleri ve Kartların Teslim Alınacağı PTT Şubeleri

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa öğrencileri ve akademik/idari personeli tarafından yerleşke içi geçiş sistemlerinde ve yemekhane hizmetlerinde  kullanılacak olan Kampüs Kart 23.12.2019 tarihinde tüm yerleşkelerde faaliyete geçecektir. 

Kart basımı tamamlanmış üniversite mensupları,kart basım listesine ve kartlarını teslim alacağı PTT şubelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirler.


Not: 4. Basım Öğrenci Kartları  3 Şubat 2020 tarihinden itibaren PTT şube ve müdürlüklerinde teslim edilmeye başlanacaktır.

5. Basımda, basımı gerçekleştirilmiş idari personel kartlarında fiziksel basım hataları olmuştur. Kartlar yeniden basılacaktır. Bu süre içerisinde hatalı basılan kartları yemekhanelerde kullanabilirsiniz. 


Kampüs Kart ile ilgili daha fazla bilgi almak için Kampüs Kart Web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Kampüs Kart ile ilgili soru ve görüşleriniz için iuc.ekart@istanbul.edu.tr e-posta adresine mail atabilirsiniz.