TypeError: null is not an object (evaluating 'document.getElementById(e.containerid).textContent') https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:35 :0 in forEach https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:35 https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:32 in i https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:32 in e İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

EBYS (Elektronik Belge Yönetim Sistemi) - Yeni Arayüze Geçiş

Üniversitemizde kullanılmakta olan Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) için yeni bir ara yüze geçilecektir. Geçiş aşamasında yaşanabilecek sorunları en aza indirmek için şu anda çalışan sistemle eş zamanlı olarak yeni ara yüzün tanıtım sürümü 10 gün süreyle aktif olacaktır.

Kullanıcılar EBYS’nin yeni arayüz tanıtım sürümüne, kullanma klavuzuna ve indirme videolarına aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirler.

Yeni arayüz tanıtım sürümü sistemde 3 Ocak 2020 Cuma günü mesai saati bitimine kadar kalacak ve aynı gün yapılacak olan sürüm güncellemesiyle birlikte geçiş işlemi 6 Ocak 2020 Pazartesi günü tamamlanacaktır.

Tüm birimlerde yazışmaları yapan kullanıcıların yeni ara yüze geçiş yapmadan önce; tanıtım sürümünde deneme amaçlı “Kurum İçi Giden Evrak” oluşturup sisteme ekleyerek imzaya sunmaları sistemin çalışma durumunun test edilmesi için önem arz etmektedir.

NOT: Yeni arayüz tanıtım sürümündeki kullanıcı adı ve şifreler gerçek sistem ile aynıdır. 

Tüm kullanıcılara önemle duyurulur.


EBYS Yeni Arayüz Tanıtım Sürümü için Tıklayınız.

EBYS Yeni Arayüz Kullanma Klavuzu için Tıklayınız.

EBYS Yeni Arayüz Videoları İçin Tıklayınız.


Saygılarımızla
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı